Bizimle iletişime geçin

Haber

Tepebaşı Belediyesi Kitap Fuarı’nda…

Avatar

tarihinde

yayınlandı

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir 2. Kitap Fuarı’nda açtığı stantta İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’na bağış karşılığı temin edilebilen “Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir” kitabını tanıtıyor.

Tepebaşı Belediyesi, kültür ve sanat alanında yenilikçi projelerini hayata geçirmeye devam ederken, bu alanlarda düzenlenen fuarlara da katılmayı sürdürüyor.

Son olarak Tepebaşı Belediyesi, ETO-TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Eskişehir 2. Kitap Fuarı’nda stant açtı. Stantta, Tepebaşı Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan ve İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’na yapılan bağışlar karşılığında temin edilebilen “Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir” kitabının tanıtımı yapılıyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk ve TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer ise, fuarın açılış töreninin ardından Tepebaşı Belediyesi’nin standını ziyaret etti. Başkan Ataç, standı ziyaret edenlere “Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir” adlı kitap hakkında bilgiler verdi. Standa bir ziyaret gerçekleştiren ilkokul öğrencilerine de Başkan Ataç ve Tepebaşı Belediyesi yetkilileri tarafından boyama kitabı hediye edildi.

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Kitap fuarı çok cıvıl cıvıl, gerçekten çok güzel bir etkinlik olmuş. Fuar alanına girince zaten kitap kokusu insanın burnuna çok güzel geliyor. Bu kitap kokusunu almak, kitapları karıştırırken sayfaların hışırtısını duymak gerçekten çok önemli. Ayrıca bu tür fuarların okuma oranını arttırdığına inanıyorum ve sayılarının artarak devam etmesini diliyorum. Biz de Tepebaşı Belediyesi olarak fuarda açtığımız standımızda ‘Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir’ kitabının tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’in geçmişinden bugününe ışık tutan kitabımıza, İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’na bağış yapılarak sahip olunabiliyor. Muhteşem çocuklarımızın yer aldığı projeyi de hayata geçirmekten ve bunu büyüterek sürdürmekten dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

Öte yandan Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir kitabına sahip olmak ve Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası yararına bağış yapmak için fuar alanındaki stanttaki yetkililerden ve Tepebaşı Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne 0 (222) 211 40 00 – 2513 nolu telefondan bilgi alınabilir.

Okumaya Devam Edin